Дополнительно
ServerJob.ru

Резюме на должность White dial [ac22] - $221.00 : professional replica watches stores, rolexwatch.ac... в Баку

Резюме № 2450827
Добавлено 06 июля 2019 г

предложить вакансию
вид для печати
разместить вакансию

Должности

Должность: White Dial [ac22] - $221.00 : Professional replica watches stores, rolexwatch.ac.cn
Опыт работы: 180
Должность: 180
Желаемая зарплата: 180 eur.

О соискателе

ФИО: nagredanowyatt Holland nagredanowyatt
Образование: не указано
Пол: Женский

Общая информация

swiss replica watches aaa+
swiss replica watches

Образование

Дата окончанияиюль 1986
Уровень образованияСреднее специальное
Учебное заведение180
Факультет180
Специальность180
ГородУссурийск
Форма обученияЗаочная
Дополнительная информация

Курсы и тренинги

Дата окончанияиюнь.2008
Название курса180
ГородПетрозаводск
Продолжительность180

Опыт работы

Период работыноябрь 1991 - февраль 1974
Должность180
Тип работыРазовая Неполная занятость
Название организации180
ГородУзбекистан
Описание деятельности компании
Должностные обязанности и достижения

Профессиональные навыки

[b][url=http://www.rolexwatch.ac.cn/]watches[/url][/b] [b][url=http://www.rolexwatch.ac.cn/]watches[/url][/b] [b][url=http://www.rolexwatch.ac.cn/]swiss Mechanical movement replica watches[/url][/b]
White Dial [ac22] - $221.00 : Professional replica watches stores, rolexwatch.ac.cn
US Dollar
Euro
GB Pound
Canadian Dollar
Australian Dollar
Jappen Yen
Norske Krone
Swedish Krone
Danish Krone
CNY
Categories

Replica TagHuer

[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-aquaracer-c-55_56.html]Aquaracer[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-ayrton-senna-c-55_57.html]Ayrton Senna[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-calibre-360-automatic-c-55_58.html]Calibre 360 Automatic[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-carrera-chronograph-tachymeter-c-55_59.html]Carrera Chronograph Tachymeter[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-classic-carrera-c-55_60.html]Classic Carrera[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-formula-1-series-formula-1-c-55_61.html]Formula 1 Series Formula 1[/url]
Formula 1 Series Formula 1 Chronograph
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-kirium-c-55_63.html]Kirium[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-link-automatic-chronograph-c-55_64.html]Link Automatic Chronograph[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-mercedes-benz-slr-chronograph-c-55_65.html]Mercedes Benz SLR Chronograph[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-monaco-chronograph-c-55_66.html]Monaco Chronograph[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-monza-calibre-36-c-55_67.html]Monza Calibre 36[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-nba-star-yao-ming-limited-edition-c-55_68.html]NBA Star Yao Ming Limited Edition[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-the-link-c-55_69.html]The Link[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-tommy-hilfiger-c-55_70.html]Tommy Hilfiger[/url]
Tommy Hilfiger Chronograph
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-breitling-c-8.html]Replica Breitling[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-audemars-piguet-c-1.html]Replica Audemars Piguet[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-brequet-c-27.html]Replica Brequet[/url]
Replica Omega
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-rolex-c-32.html]Replica Rolex[/url]
Featured - [more]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-omega-watch-aqua-terra-150-m-coaxial-30-mm-23120302006003-p-1068.html][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_27/Omega-Seamaster/Replica-Omega-watch-AQUA-TERRA-150-M-CO-AXIAL-30-8.jpg[/img]Replica Omega watch AQUA TERRA 150 M CO-AXIAL 30 MM 231.20.30.20.06.003 [083f][/url]Replica Omega watch AQUA TERRA 150 M CO-AXIAL 30 MM 231.20.30.20.06.003 [083f]$264.00 $215.00Save: 19% off[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-omega-watch-aqua-terra-150-m-coaxial-30-mm-23110302006001-p-1065.html][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_27/Omega-Seamaster/Replica-Omega-watch-AQUA-TERRA-150-M-CO-AXIAL-30-2.jpg[/img]Replica Omega watch AQUA TERRA 150 M CO-AXIAL 30 MM 231.10.30.20.06.001 [d672][/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-omega-watch-aqua-terra-150-m-coaxial-30-mm-23110302006001-p-1065.html]Replica Omega watch AQUA TERRA 150 M CO-AXIAL 30 MM 231.10.30.20.06.001 [d672][/url]$264.00 $214.00Save: 19% off[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-omega-watch-aqua-terra-150-m-coaxial-30-mm-23120302055003-p-1070.html][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_27/Omega-Seamaster/Replica-Omega-watch-AQUA-TERRA-150-M-CO-AXIAL-30-12.jpg[/img]Replica Omega watch AQUA TERRA 150 M CO-AXIAL 30 MM 231.20.30.20.55.003 [e39a][/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-omega-watch-aqua-terra-150-m-coaxial-30-mm-23120302055003-p-1070.html]Replica Omega watch AQUA TERRA 150 M CO-AXIAL 30 MM 231.20.30.20.55.003 [e39a][/url]$265.00 $214.00Save: 19% off

[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/replica-taghuer-c-55.html]Replica TagHuer[/url] ::
White Dial [ac22]
.jqzoom{
float:left;
position:relative;
padding:0px;
cursor:pointer;
width:301px;
height:400px;
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/white-dial-p-322.html][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-16.jpg[/img]White Dial [ac22][/url]
$269.00 $221.00Save: 18% off

Add to Cart:

Description[/b]
TAG Heuer is a leading producer of prestigious sports watches and chronographs sold under one of the world is most widely recognized luxury brand names. The name TAG Heuer is instantly recognizable worldwide; undeniably original. It has a personality and a style all of its own.Unconventional, original, fast moving - these are just some of the qualities immediately aaociated with the Tag Heuer Brand. you can get full series of TAG Heuer watches: replica TAG Heuer Formula One F1, Г‚ Indy 500,Г‚ Link, Alter Ego,Г‚ 2000 AquaRacer,Г‚ Targa Florio,Г‚ Monaco,Г‚ Monza,Г‚ 6000, Kirium, Carrera, 2000 Classic / Exclusive watches.

* Fully Automatic movement.
* Fully functional quickset Date window.
* Heavy, solid stainless steel bracelet and casing.
* Unique double locking claps mechanism.
* Solid back with detailed Tag Heuer logo, serial number/model number engraved on back.
* All the appropriate Tag Heuer markings, wordings and engravings.
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-17.jpg][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-17.jpg[/img]/watches_25/TagHuer/White-Dial-17.jpg[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-18.jpg][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-18.jpg[/img]/watches_25/TagHuer/White-Dial-18.jpg[/url][url=http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-20.jpg][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-20.jpg[/img]/watches_25/TagHuer/White-Dial-20.jpg[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-21.jpg][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-21.jpg[/img]/watches_25/TagHuer/White-Dial-21.jpg[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-22.jpg][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images//watches_25/TagHuer/White-Dial-22.jpg[/img]/watches_25/TagHuer/White-Dial-22.jpg[/url]
Related Products
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/tag-heuer-link-ladys-with-dark-blue-dial-25mm-p-313.html][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images/_small//watches_25/TagHuer/Tag-Heuer-Link-Ladys-With-Dark-Blue-Dial-25mm.jpg[/img]Tag Heuer Link Ladys With Dark Blue Dial 25mm [25d6][/url]Tag Heuer Link Ladys With Dark Blue Dial 25mm [25d6]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/brown-dial-brown-rubber-strap-p-288.html][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images/_small//watches_25/TagHuer/Brown-Dial-Brown-Rubber-Strap.jpg[/img]Brown Dial Brown Rubber Strap [3d84][/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/brown-dial-brown-rubber-strap-p-288.html]Brown Dial Brown Rubber Strap [3d84][/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/tag-heuer-carrera-chronograph-blue-dial-with-rubber-p-304.html][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/images/_small//watches_25/TagHuer/Tag-Heuer-Carrera-Chronograph-Blue-Dial-With.jpg[/img]Tag Heuer Carrera Chronograph Blue Dial With Rubber [0cfc][/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/tag-heuer-carrera-chronograph-blue-dial-with-rubber-p-304.html]Tag Heuer Carrera Chronograph Blue Dial With Rubber [0cfc][/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/tag-heuer-carrera-automatic-with-red-collection-p-301.html]Tag Heuer Carrera Automatic With Red Collection [e67e][/url]

[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/index.php?main_page=product_reviews_write&products_id=322][img]http://www.rolexwatch.ac.cn/includes/templates/polo/buttons/english/button_write_review.gif[/img]Write Review[/url]

.articles{width:900px; margin:0 auto;}
.articles ul{width:900px; }
.articles li{width:450px; float:left;}

[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/index.php?main_page=shippinginfo]Shipping[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Wholesale[/url]
Order Tracking
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/index.php?main_page=Coupons]Coupons[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/index.php?main_page=Payment_Methods]Payment Methods[/url]
[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/index.php?main_page=contact_us]Contact Us[/url]

[url=http://www.discounttagwatches.com/]REPLICA OMEGA[/url]
[url=http://www.discounttagwatches.com/]REPLICA PATEK PHILIPPE[/url]
[url=http://www.discounttagwatches.com/]REPLICA ROLEX[/url]
[url=http://www.discounttagwatches.com/]REPLICA IWC[/url]
REPLICA CARTIER
[url=http://www.discounttagwatches.com/]REPLICA BREITLING[/url]

[url=http://www.rolexwatch.ac.cn/white-dial-p-322.html][/url]